Lubiana Boss 6630L Morski
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Lubiana Boss 6630L Morski

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 369,00 zł - 3 599,00 zł

Ilość osób

expand_less expand_more

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more
Pokazano 1-24 z 24 pozycji

Lubiana Boss 6630L Morski

Linia porcelany ręcznie malowanej Lubiana Boss w kolorze Morskim (symbol 6630L) to kolekcja naczyń o wyjątkowym i unikalnym designie.
Popularny i użytkowy kształt okrągłych talerzy zastosowanych w tej serii zadowoli wszystkich miłośników nowoczesnego wystroju domu i piękna użytkowych przedmiotów.
Każdy element tej linii jest starannie ręcznie malowany wewnątrz talerzy i na zewnętrznej stronie filiżanek.

Kolor Morski (o symbolu 6630L) to odcień niebieskiego, który nawiązuje do morskich krajobrazów i dodaje naczyniom elegancji i świeżości na stole. Doskonale odzwierciedla głębię oceanu i niekończące się przestrzenie.
W skład linii wchodzą różnorodne naczynia, takie jak talerze, salaterki, filiżanki czy kubki, które doskonale komponują się ze sobą, tworząc harmonijną i spójną aranżację stołu.

Malowanie nadaje naczyniom niezwykłego uroku i magii, przypominając o morskich przygodach i spokoju szumie fal.
To linia porcelany będą odpowiedzią na potrzeby klientów szukających "czegoś innego" niż białe naczynia.

Wykonane z najwyższej jakości porcelany, naczynia z linii Lubiana Boss w kolorze Morski 6630L są nie tylko piękne, ale także niezwykle trwałe i odporne na codzienne użytkowanie.
To doskonały wybór dla tych, którzy pragną otoczyć się morską atmosferą w swojej kuchni lub jadalni, doceniając jednocześnie wysoką jakość.

Kolory są ręcznie malowane na talerzach i filiżankach, a następnie każde naczynie jest pokryte dodatkową warstwą szkliwa. Dlatego nadają się bez problemu do mycia w zmywarce i podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Salaterki i talerze tworzone w okrągłych kształtach, charakteryzują się odpowiednią pojemnością i wielkością naczyń, a kontrast malowanego koloru do białej podstawy talerza stworzy na stole modny i ekstrawagancki nastrój.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.