Bogucice linia Nostalgia kolor White

Jest 22 produktów.

Filiżanki, kubki i talerze z linii Nostalgia White BOGUCICE to oryginalna, stylowa propozycja dla osób poszukujących nietypowych rozwiązań. Patynowane naczynia w białym odcieniu z charakterystycznym brązowym ślimakiem wyróżnia ponadczasowy urok. Doskonale nadają się do wnętrz z charakterem i podkreślą każdą wyjątkową okazję. Zestaw do obiadu i deseru zapewni efektowne nakrycie stołu w wielu konwencjach dekoracji.

Serwis Nostalgia w białej odsłonie sprawdzi się zarówno w ascetycznie urządzonym pomieszczeniu, jak i w wyrazistym wnętrzu w stylu kolonialnym. Pasują do niego dodatki scrapbook i decoupage, ale wystarczającym tłem dla tej szlachetnej porcelany może być równie dobrze bieżnik w wyrazistym kolorze na białym obrusie.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Ten efektowny serwis potrafi nie tylko czarować szczególną urodą. Wykonany z innowacyjnej porcelany z dodatkiem aluminium jest wyjątkowo mocny i odporny na wszelkiego rodzaju niespodzianki. To prawdziwa nietłukąca się porcelana, którą bez obaw możesz używać przy każdej okazji, a po posiłku bez obaw włożyć do zmywarki.