RICHARDSON Sheffield - noże kuchenne Artisan

Jest 7 produktów.

Tradycja kucia ostrzy w firmie RICHARDSON z angielskiego miasta Sheffield sięga pierwszej polowy XIX wieku. Ta sztuka wymaga cierpliwości, oryginalnych technologii i wiedzy o stali gromadzonej przez lata, dlatego linia Artisan spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Niezależnie, czy będzie to doświadczony szef kuchni, czy osoba lubiąca spędzać czas przy gotowaniu w domowym zaciszu, doceni profesjonalne ostrza i ergonomiczne rękojeści wszystkich produktów z tej serii. Ostre, dobrze wyważone noże do jarzyn, chleba czy serów, do filetowania i siekania, wreszcie noże uniwersalne – każdy z tych rodzajów podoła swoim zadaniom.

Noże to najbardziej zapracowane narzędzia kuchenne, dlatego warto poświęcić czas i uwagę, by wybrać odpowiedni komplet.
Pierwszy w kolejce powinien być nóż Szefa Kuchni do zadań specjalnych, a jeśli ktoś chciałby zdać się na rekomendację producenta, może zdecydować się na gotowy zestaw noży w eleganckim bloku, który z miejsca stanie się wizytówką kuchni i za jednym zamachem rozwiąże problem przechowywania narzędzi gotowych do natychmiastowego użytku.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Charakterystyczna linia z klasyczną, zgrabną, czarną rękojeścią kryje w sobie wysokowęglową stal o dużym stopniu twardości w skali Rockwella.
Zadbane, ostrzone i konserwowane noże RICHARDSON Artisan to dobra inwestycja we własną kuchnię – wygodne w użytkowaniu i niezwykle skuteczne ostrza pomogą osiągnąć niejeden sukces kulinarny.

Dzięki długowieczności i wysokiej jakości mogą przetrwać przez długie lata, wspomagając gotujących przez długi czas.