Serwisy kawowe

Jest 344 produktów.

Picie kawy to czynność, która dosłownie łączy ze sobą ludzi. Niektórych uspokaja, a innych pobudza, jednak niezależnie od efektu, delektowanie się kawą jest praktykowane na każdym kroku, szczególnie podczas wizyty gości lub porannej, czy też popołudniowej przerwy. To czynność, która zasługuje na znakomitą oprawę. W sklepie Hurtowniaporcelany.pl znajdziesz doskonałe serwisy kawowe i herbaciane, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów za sprawą wysokiej jakości i dziesiątek modeli do wyboru.

Pokazuje 1 - 36 z 344 elementów

Porcelana to materiał, który jeszcze kilkaset lat temu nosił miano “białego złota” i był dostępny jedynie dla najwyższych sfer. Teraz jednak na doskonałe serwisy kawowe może sobie pozwolić każdy. To zasługa atrakcyjnych cen, znakomitej nowoczesnej i klasycznej stylistyki wszystkich modeli i niezwykłej popularności tego materiału. Serwisy kawowe w Hurtowniaporcelany.pl występują w wielu wariantach - od tych przeznaczonych dla 6 osób, aż do kompletów odpowiednich dla 24 gości. Warto wybrać taki wariant, który doskonale sprawdzi się w Twoim przypadku podczas rodzinnych przyjęć.

Serwisy kawowe szklane, czy porcelanowe?

Szkło to ciekawy materiał, lecz w przeciwieństwie do porcelany dość szybko się niszczy i zużywa, a także nie daje tak eleganckiego efektu. Serwisy kawowe z porcelany mają wszystkie te zalety zamknięte w każdym elemencie - od pojedynczej filiżanki, aż po spodek czy też mlecznik. Mają charakterystyczną, masywną budowę i niezwykłą trwałość, gdyż materiał ten nie chłonie zapachów i nie ulega odbarwieniom. Ponadto, jest odporny na osad i zanieczyszczenia, dzięki czemu przy właściwym użytkowaniu będzie służyć przez wiele lat. Większość nadaje się również do zmywarki i mikrofalówki

Serwisy kawowe w sklepie Hurtowniaporcelany.pl występują w dziesiątkach wariantów do wyboru. Dostępne są między innymi modele klasyczne, przeznaczone głównie do domów, w których panuje styl tradycyjny. Są one bogato zdobione, a na ich powierzchni często znajdują się precyzyjnie ręcznie wykonane wzory, głównie kwiatowe lub przedstawiające geometryczne figury. Z kolei dla osób ceniących nowoczesne rozwiązania oferujemy modele bardzo futurystyczne, np. o kształcie kwadratu lub prostokąta czy też wręcz przeciwnie - o bardzo obłym kształcie i delikatnym kolorze kremowym. Charakterystyczną cechą modnych serwisów kawowych jest także brak nadruków czy ozdób, gdyż w nowoczesnym stylu popularny jest minimalizm.

Co wchodzi w skład serwisu kawowego?

Typowy serwis kawowy z naszego sklepu Hurtowniaporcelany.pl składa się z odpowiedniej liczby filiżanek wraz z identyczną liczbą spodków oraz dzbanka (imbryka) z pokrywką na kawę, mlecznika i cukiernicy. To standardowy skład uniwersalnego serwisu kawowego, który warto mieć w swoim domu. W naszym sklepie otrzymasz produkty wyłącznie najlepszych producentów, takich jak Lubiana, Ćmielów, Chodzież czy Ambition. Są to marki cenione przez tysiące klientów za nadzwyczajną jakość, znakomitą stylistykę oraz trwałość. Zamów już dziś serwis kawowy lub herbaciany z naszego sklepu i ciesz się z szybkiej dostawy i profesjonalnej obsługi.