Ćmielów Astra 0014

Jest 7 produktów.

Są takie momenty w ciągu dnia, kiedy warto zwolnić i pozwolić sobie na filiżankę esencjonalnej kawy lub herbaty, aby móc w spokoju zebrać myśli. Wyjątkowy zestaw kawowy Ćmielów Astra Złota Linia (symbol B014) Porcelana ta z powodzeniem znajdzie zastosowanie również w restauracjach, czy też kawiarniach. Charakteryzuje się prostą i minimalizmem, a także okrągłym kształtem talerzy i filiżanek dzięki czemu w prosty sposób wpasowuje się w otaczające wnętrze.

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

Zestaw Ćmielów Astra Złota Linia (symbol B014) swoją wyjątkowość zawdzięcza kontrastowemu połączeniu kolorów białej porcelany i złota w postaci stylowych obwódek na rantach talerzyków, filiżanek i innych elementów. Ten mały złoty detal wprowadza do otoczenia odrobinę luksusu nie tylko w trakcie odświętnych okazji, ale także zwykłych dni. Szczególną uwagę należy także zwrócić na kształt okrągłej filiżanki, która osadzona jest na zwężającej się nóżce, przywołującej na myśl starodawne naczynia z kolekcji naszych babć.

Trwałość na lata

Porcelana Ćmielów Astra 0014 Złota Linia symbol 0014 tworzona jest przez fabrykę z ponad 200-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie, przez co można mieć pewność, że naczynia posłużą użytkownikom na długi czas. Solidne wykonanie pozwala na swobodne mycie naczyń w zmywarce, bez obaw o jakiekolwiek uszkodzenia. Wszystkie zalety tego zestawu sprawiają, że doskonale sprawdzi się on jako prezent z okazji dnia matki, urodzin, czy ślubu.