Bogucice linia Cottage kolor Tiffany

Jest 22 produktów.

Kolekcja Cottage Tiffany z fabryki Bogucice to idealny przykład tradycyjnej porcelany w nowatorskim wzornictwie. Rustykalne linie, wyrazisty odcień niebieskiego i przyjazny, nakrapiany wzór potrafią ocieplić nastrój przy niejednym stole.
Doskonale nadaje się do codziennego użytku w domowych warunkach, ale naczyń można również z powodzeniem użyć jako wyposażenia lokalu gastronomicznego z ciekawym klimatem.

Przyjazne kształty talerzy, utrzymane w domowej i prostej konwencji, ocieplą każde nakrycie stołu. Warto je wypróbować w widnej jadalni lub podczas posiłków na tarasie – koniecznie z dodatkami w jasnym bądź kontrastującym kolorze.
Świetnie dopasują się także do kuchennej wyspy w modernistycznie urządzonym wnętrzu. Dzięki tym naczyniom zaproszeni goście od razu poczują wyjątkowy klimat otwartej biesiady.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Mocna porcelana z fabryki z tradycjami posiada również duże walory użytkowe. Technologia wypalania tworzy formy wyjątkowo odporne na uszkodzenie i zbyt szybkie zużycie. Nawet mycie w zmywarkach nie spowoduje zmatowienia ani wyszczerbienia talerzy i filiżanek.