Nowoczesne chlebaki z tworzywa – niejeden z nich Cię zaskoczy !

Jest 1 produkt.

Chleb i świeże bułki codziennie wkładamy do specjalnego pojemnika, by przechował je da nas jak najdłużej – świeże i pachnące.
Współcześnie projektowane chlebaki uwzględniają te zadania, ale także bywają propozycją od projektantów, by zmienić myślenie o tradycyjnym wyposażeniu kuchni.

Chlebak z drewnianą tacą i przykryciem z tworzywa? A może odwrotnie – polimerowy pojemnik i drewniane wieko, którego można użyć jednocześnie do krojenia chleba? Pomysłów jest wiele, trzeba wśród nich tylko odnaleźć ten najwłaściwszy dla siebie.
Chlebaki z tworzywa już dawno przestały być synonimem topornego wzornictwa. Obecnie mocny plastik kolejnej generacji pozwala na stworzenie estetycznego produktu, który stanie się pełnoprawnym elementem wyposażenia kuchni.

Co więcej, plastyczność tego materiału pozwala na tworzenie niezwykłych form i kształtów, dzięki którym blaty w naszej kuchni nabiorą indywidualnego wyrazu. Dzięki nowatorskiemu designowi chlebaki z tworzywa sztucznego dają użytkownikom coraz więcej możliwości, jeśli idzie o aranżację przestrzeni.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Dzięki solidnej konstrukcji pozostają pewnym punktem kuchennej organizacji. Odporne na uszkodzenia mechaniczne, z trudną do zarysowania czy zmatowienia powłoką, mogą stać się wyborem na dłużej, a nawet inspiracją do wyboru nowego zestawu akcesoriów kuchennych.

W naszym sklepie znajdziesz wybór atrakcyjnych form, kształtów i kolorów do kuchennego królestwa – wybierz spośród nich coś odpowiedniego dla Twoich pomysłów i planów.