Ćmielów Astra 0601
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Ćmielów Astra 0601

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 1 099,00 zł - 2 350,00 zł

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Ćmielów Astra 0601

Wyjątkowe okazje wymagają oryginalnej oprawy. Na takie sytuacje najlepiej sprawdza się serwis obiadowy Ćmielów Astra Marzenie (symbole B601, 0601), która składa się w zależności od wybranej wersji z 45 lub 84 elementów. Dedykowany jest do podawania posiłków dla 12 osób. W skład wchodzą talerze płaskie do podawania drugiego dania i deseru, talerz głęboki na wszelkiego rodzaju zupy, a także elementy dodatkowe, sosjerki i waza do zupy a także patery i półmiski.

Porcelana jest utrzymana w kolorystyce bieli, ozdobiona na brzegach ornamentem w platynowym (srebrnym) kolorze, a także pół transparentnymi delikatnymi kwiatami z przetłoczeniami.

Komplety obiadowe Ćmielów Astra Marzenie (symbole B601, 0601) są wyjątkowo eleganckie i gustowne, a ich stonowane kolory doskonale sprawdzą się na stołach przy każdej okazji. Taka okrągła porcelana pozwala przyjąć gości we właściwy sposób tak, aby poczuli się wyjątkowo. Zastawy obiadowe Ćmielów Astra 0601 swoje zastosowanie znajdą także w ekskluzywnych restauracjach i salach bankietowych, gdzie elegancja jest bardzo pożądanym efektem.

Pora na kawę z zestawem Ćmielów Astra Marzenie (B601, 0601)

Podobno filiżankę kawy należy celebrować, rozkoszując się każdym łykiem tego wyjątkowego i esencjonalnego napoju. W tym celu sprawdzi się doskonale zestaw kawowy Ćmielów Astra Marzenie symbol B601 składający się z 39 części dla 12 osób. Zestaw ten ma takie samo zdobienie jak serwis obiadowy z tej serii, dlatego może być z powodzeniem wykorzystany do podania kawy po wykwintnym posiłku.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.