Serwisy obiadowe 6 osobowe

Jest 264 produktów.

W większości domów obiad jest najistotniejszą częścią dnia, lecz poza walorami smakowymi warto również zwrócić uwagę na atrakcyjne podanie. Pomogą w tym między innymi serwisy obiadowe 6 osobowe, które poprawią estetykę wszystkich potraw. Serwisy dostępne w naszym sklepie internetowym Hurtowniaporcelany.pl są wykonane z najwyższej jakości porcelany, do codziennego użytku, która charakteryzuje się ogromną trwałością oraz pięknym designem naczyń i talerzy. Wszystkie występują w dziesiątkach rodzajów dekoracji, tym samym można je w łatwy sposób dopasować do już istniejącej aranżacji.

Pokazuje 1 - 36 z 264 elementów

W naszym sklepie znajdziesz komplety odpowiednie dla 6 osób, które składają się z elementów umożliwiających podanie wielu rodzajów dań. Najbardziej cenione są bardzo kompleksowe serwisy obiadowe 6 osobowe, w skład których wchodzą talerze obiadowe, głębokie, deserowe oraz salaterki, a także duży półmisek i równie duża salaterka, oraz solniczka i pieprzniczka. Taki zestaw pozwala na podanie wielu dań 6-ciu osobom, które z pewnością docenią Twoje starania i poczują się wyróżnieni. W składzie mniejszych kompletów znajdziemy głównie talerze obiadowe, głębokie i deserowe, które pozwolą na serwowanie większości potraw podczas codziennych posiłków.

Porcelanowe serwisy obiadowe 6 osobowe

Serwisy obiadowe 6 osobowe powinny charakteryzować się znakomitą jakością tak, aby służyły nie tylko jako praktyczne naczynia do podawania dań, lecz także jako element ozdobny. Właśnie z tego powodu w naszym sklepie Hurtowniaporcelany.pl znajdziesz wyselekcjonowane komplety, które wyglądają wspaniale w każdej aranżacji. Modele z licznymi zdobieniami i kolorowymi nadrukami spodobają się osobom poszukującym klasyki, a egzemplarze proste i pozbawione kolorów doskonale sprawdzą się w mieszkaniach nowoczesnych i modernistycznych.

Warto także wiedzieć, że serwisy obiadowe 6 osobowe wykonane z porcelany charakteryzują się ogromną trwałością. To zasługa odpornego materiału ceramicznego, który zniesie najbardziej intensywne użytkowanie w trudnych warunkach domowych, częste mycie w zmywarce, a także podgrzewanie obiadów w mikrofali. Co więcej, porcelana jest także odporna na przebarwienia, zmatowienia i zarysowania, gdyż jest niezwykle twarda i nie ulega szybkiemu zużyciu. Wykonane z niej naczynia są charakterystycznie ciężkie i miłe w dotyku. Zamów już dziś w Hurtowniaporcelany.pl najlepsze serwisy obiadowe 6 osobowe, które z pewnością uzupełnią Twój dom lub lokal gastronomiczny o atrakcyjne i praktyczne wyposażenie.