Lubiana Classic

Jest 33 produktów.

Mimo, że w nazwie serii znajduje się słowo “Classic”, to w tym przypadku wcale nie oznacza klasycznego kształtu ceramiki. Prawda okazuje się zupełnie inna. Kolekcja Lubiana Classic składa się bowiem z nowoczesnych i nietypowych elementów zastawy stołowej o kształcie pełnego kwadratu, lecz wykonanych z wysokiej jakości porcelany. Wszystkie linie są ostre i całkowicie proste. Właśnie te cechy powodują, że produkty wchodzące w skład serii Lubiana Classic są wybierane do modernistycznych i nowoczesnych wnętrz.

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Linia Lubiana Classic została stworzona na podstawie najnowszych trendów, dlatego wchodzące w jej skład elementy są niezwykle modne i stylowe. Co więcej, istotna jest także ich jakość. Wszystkie zostały wykonane z porcelany, ich powierzchnia jest gładka i pozbawiona porów, a dodatkowo czysto biała. W serii można znaleźć całą zastawę stołową, na którą składają się komplety nawet dla 24 osób oraz pojedyncze elementy, takie jak talerze różnego rodzaju, salaterki, kubki czy półmiski. Wszystkie są szkliwione i zachwycają niezwykle intensywnym połyskiem.

Trwała i odporna kolekcja Lubiana Classic

Równie istotna co design jest także jakość wszystkich produktów z serii Lubiana Classic. Porcelana użyta do produkcji jest bardzo trwała i stosunkowo odporna na powstawanie plam i zabrudzeń, a także nie chłonie zapachów i barwników, dzięki czemu nie zmienia smaku podawanych potraw. Zamów już dziś elementy wchodzące w skład serii Lubiana Classic na Hurtowniaporcelany.pl!