Ćmielów Yvonne E606
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Ćmielów Yvonne E606

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 660,00 zł - 3 449,00 zł

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Ćmielów Yvonne E606

Nie tylko od święta warto otaczać się wyjątkowymi przedmiotami, takimi jak porcelana z serii Ćmielów Yvonne Kornelia (symbol E606). Została ona stworzona specjalnie z myślą o osobach, które cenią sobie ekskluzywne dodatki w swoich domach. Wykonane z wysokiej jakości porcelany, która została przyozdobiona misternymi wzorami, zachwyca swoim urokiem i wdziękiem, sprawiając, że każda filiżanka kawy i każdy posiłek staje się wyjątkowym przeżyciem. Porcelana to szlachetny materiał, który jest synonimem luksusu, dlatego warto mieć ją we własnych czterech ścianach.

W serii Ćmielów Yvonne Kornelia (symbol E606) można znaleźć między innymi serwis obiadowy dedykowany dla 12 osób, w którego skład wchodzą odpowiednio dobrane talerze głębokie, talerze płaskie, a także dodatkowe naczynia, takie jak wazy czy też sosjerki. Dodatkowo w naszej hurtowni dostępny jest zestaw kawowy z tej samej serii, który pozwala na skompletowanie jednolitej zastawy na każdą okazję.

Postaw na elegancję z serią Ćmielów Yvonne Kornelia E606

Wytworny i elegancki serwis obiadowy i kawowy Ćmielów Yvonne Kornelia E606 sprawdzi się z pewnością w wielu domach i nie tylko. Może być ona także z powodzeniem wykorzystywana w restauracjach lub kawiarniach. Jej wysoka jakość wykonania gwarantowana jest przez ponad 200-letnie doświadczenie producenta. Wszystko to wpływa na zadowolenie i opłacalność zakupu właśnie tej zastawy stołowej.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.