Bogucice linia Cottage kolor White

Jest 21 produktów.

Spod strzech na salony? To możliwe w przypadku naczyń z serwisu Cottage White od wytwórni porcelany w BOGUCICACH. Zainspirowane tradycją kształty zyskują na nowoczesności dzięki nieskazitelnie białej kolorystyce i nie mniej delikatnemu wzorowi nieregularnych kropek na talerzach i filiżankach. Podkreślone obwódką krawędzie talerzy i filiżanek dodadzą animuszu każdemu nakryciu stołu, który dodatkowo można ozdobić nakryciem w dowolnej kolorystyce.

Zaproś znajomych i bliskich do wspólnego świętowania z pięknym, wzorzystym kompletem naczyń ze śląskiej wytwórni. Proste kształty i delikatne zdobienia sprawiają, że naczynia z tej linii znakomicie sprawdzą się zarówno w eleganckiej kuchni, na tarasie czy w salonie. Reszta pozostaje kwestią odpowiedniej dekoracji – białe talerze i filiżanki są gotowe na każdą konwencję.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Z estetyczną formą w parze idzie solidność i wytrzymałość dobrze wypalonej porcelany. Naczynia Cottage możesz za każdym razem włożyć do zmywarki – nadal będą cieszyć oko nieskazitelnym wyglądem.