Bogucice linia Cottage kolor Grey

Jest 16 produktów.

Prosto i elegancko - linia Cottage z BOGUCIC potrafi zachwycić nietypowym podejściem do zdobienia tradycyjnych kształtów. Jasnoszare wybarwienie wersji Grey w połączeniu z wyrazistym, nakrapianym wzorem tworzy serwis, który wniesie dużo pozytywnego nastroju do niejednego miejsca. Obiad na tarasie? Codzienne posiłki w domowej kuchni? A może niewielki lokal gastronomiczny? Wszędzie tam uroczy serwis odnajdzie się jako ciekawa ozdoba stołu.

Oprócz familijnego klimatu niezwykła porcelana ze śląskiej wytwórni posiada również niezwykłe zdolności do tworzenia nakryć stołu w rozmaitych konwencjach. Neutralny kolor doskonale wygląda w połączeniu z wyrazistymi, pastelowymi dodatkami. Dzięki przyjemnym dla oka naczyniom i niebanalnej dekoracji można uzyskać interesujący design w niemal każdym pomieszczeniu.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Nie trzeba się też obawiać o stan serwisu po wielokrotnym użyciu. Talerze, filiżanki i kubki z tej serii można wyjmować z kredensu często, bez lęku o ich zbyt szybkie zużycie. Co więcej, zmywarka i mikrofalówka to sprzęty, których wcale nie musisz się obawiać podczas użytkowania linii Cottage.