Ambition Kubiko

Jest 9 produktów.

Popularny producent firma Ambition w swoim asortymencie posiada naczynia porcelanowe stworzone z myślą o wielbicielach nowoczesnego designu połączonego z praktycznością. Obie te cechy łączy w sobie kolekcja Ambition Kubiko - idealnie wpisująca się w nowoczesne wnętrza, nadająca im odrobinę romantyczności i modnego charakteru. W naszym sklepie internetowym Hurtowniaporcelany.pl znajdują się zarówno serwisy kawowe, jak i zestawy obiadowe, dzięki czemu każdy klient z pewnością znajdzie idealne rozwiązanie dla siebie.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów

Seria Ambition Kubiko jest najczęściej wybierana przez młode osoby ze względu na nowoczesny i minimalistyczny design z elementami klasycznymi, pełen urokliwej prostoty i harmonii. Wszystkie naczynia wchodzące w skład tej kolekcji cechuje wysoka jakość i precyzja wykonania. Geometryczne kształty oraz ciepła kremowa barwa są niezwykle przyjemna dla oka. Dzięki serii Ambition Kubiko możesz zaskoczyć swoich gości eleganckim podaniem posiłków obiadowych, a także serwowaną kawą i deserem.

Wysokiej klasy porcelana z serii Ambition Kubiko

W naszym asortymencie posiadamy serię Ambition Kubiko, na którą składają się serwisy 6, 12, 18 i 24-osobowe. Wszystkie elementy wchodzące w skład tej kolekcji cechuje wysoka odporność na temperatury, uszkodzenia oraz trudne do wyczyszczenia osady. Specjalna powłoka szkliwa zastosowana przez firmę Ambition chroni przed obiciem i pozwala na użytkowanie naczyń zarówno w zmywarce, jak i kuchence mikrofalowej, co zwiększa ich funkcjonalność.