Lubiana Opera - kolekcja naczyń porcelanowych dostepnych na sztuki.

Jest 19 produktów.

Porcelana z serii Lubiana Opera to kolekcja naczyń o nowoczesnym, awangardowym kształcie - dostępnych na sztuki.
Wyróżnia się nietypowym, kwadratowym talerzem w formie rombu. Ten nowoczesny kształt naczyń przyciąga uwagę i dodaje serwowanym potrawom wyjątkowego wyglądu.
Biała, niedekorowana porcelana z kolei nadaje elegancji i uniwersalności, doskonale pasując zarówno do codziennych spotkań, jak i wyjątkowych okazji.

Modny kształt talerzy i funkcjonalność tych naczyń sprawiają, że Lubiana Opera jest doskonałym wyborem dla restauracji, domowych spotkań czy przyjęć, gdzie podkreśli wyjątkowość każdej chwili.
Z dostępnych tutaj na sztuki elementów linii Opera, macie Państwo możliwość stworzenia własnego serwisu obiadowego lub kawowego dla dowolnej liczby osób.
Seria Lubiana Opera to doskonały wybór dla osób poszukujących nietuzinkowych i nowoczesnych naczyń, które jednocześnie są wygodne w użytkowaniu.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Porcelana Opera jest nie tylko stylowa, ale również praktyczna. Nadaje się do mycia w zmywarce, co ułatwia utrzymanie jej w czystości, a także jest bezpieczna do użytkowania w kuchence mikrofalowej co zapewnia wygodę i szybkość podczas podgrzewania potraw.
To idealny wybór dla tych, którzy cenią nowoczesne rozwiązania i wysoką jakość.
Linia zawiera różne typy i wymiary talerzy, filiżanek, półmisków i salaterek.