RICHARDSON Sheffield V Sabatier - zestawy ostrych noży kuchennych

Jest 13 produktów.

Najbardziej rozpoznawalnym atrybutem kucharza jest biały toczek i sprawny nóż. W naszych kuchniach raczej nie nosimy czapek, jednak porządne narzędzia do przygotowywana potraw stale są w cenie.
Solidne i eleganckie noże kuchenne angielskiej firmy RICHARDSON Sheffield model V Sabatier to sprzęt uznany przez profesjonalistów i często zamawiany do domowych zestawów. Klasyczny wygląd noży o różnym przeznaczeniu kryje w sobie jakość sprawdzoną przy wielu deskach do krojenia.

Tradycja produkowania zaawansowanych narzędzi tej marki opiera się na oryginalnych technologiach obróbki stali z Sheffield, dzięki którym powstało wiele standardów w metalurgii, w tym niezawodne akcesoria do gastronomii. Wykonane z opatentowanej stali wysokowęglowej ostrza do chleba, jarzyn, mięsa czy w wersji uniwersalnej szybko okażą się niezastąpionym wsparciem zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących adeptów sztuki kulinarnej.
Noże kuchenne V Sabatier to linia słynąca z niezawodności. Mocna stal długo utrzymuje wyostrzenie na odpowiednim poziomie, a ergonomiczna rękojeść gwarantuje pewny uchwyt i dopasowanie do dłoni.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

Krojenie, siekanie, wykrawanie, przecinanie – czynności kuchennych wykonywanych za pomocą noża jest całkiem sporo, dlatego warto zadbać o odpowiedni zestaw kling do własnej kuchni.
Można zdecydować się na wybrane noże lub od razu na komplet w bloku, który stanie się ozdobą kuchennego blatu. Odpowiednio użytkowane oraz konserwowane noże posłużą przez długie lata i staną się niezastąpionym zespołem współpracowników dla każdego gotującego.