Elih Black Light

Jest 4 produktów.

Niemiecka firma Elih corocznie wprowadza na rynek ciekawe linie porcelany o niespotykanej stylistyce. Jedną z nich jest seria Black Light, której cechą rozpoznawczą są czarne linie umieszczone na białym tle. Ciekawa nowoczesna dekoracja jest bardzo nietuzinkowa i wyróżnia się od innych produktów za sprawą ogromnej dynamiki i płynności ruchu. Wszystkie elementy wchodzące w linię Elih Black Light to połączenie klasyki z nowoczesnością, a cała efektowność spoczywa na charakterystycznych, modnych czarnych liniach o awangardowym kształcie.

Cała seria Elih Black Light opiera się na obecności dwóch barw. Klasyczna, biała porcelana najwyższej jakości została ozdobiona kontrastowymi, czarnymi kreskami, które do złudzenia przypominają pociągnięcia pędzlem. Firma, przykładając dużą uwagę także do jakości, użyła do produkcji serii Elih Black Light porcelany wysokiej klasy, odpornej na powstawanie trudnych do usunięcia plam czy zabrudzeń.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Nietypowa seria Elih Black Light dla odważnych!

W pomieszczeniach zaaranżowanych nowocześnie warto stosować taką zastawę stołową, która będzie w stanie je dodatkowo urozmaicić. Seria Elih Black Light jest nietuzinkowa i będzie w stanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających osób co do serwisów obiadowych do codziennego użytku. Zamów już dziś elementy wchodzące w jej skład na Hurtowniaporcelany.pl i ciesz się z szybkiej dostawy i bardzo atrakcyjnych cen. Zapraszamy serdecznie!