Filtry

Producent
Porcelana dekorowana
Zmywarka
Kształt
Ilość elementów (przedział)
Mikrofalówka
Kolor dekoracji

Ćmielów Astra G339

Jest 5 produktów.

Skompletowanie idealnej zastawy stołowej, która sprawdzi się w trakcie przyjmowania gości, organizowania przyjęć, a także posłuży do codziennych posiłków, nie jest prostym zadaniem. Na szczęście w naszej hurtowni oferujemy ekskluzywny serwis obiadowy Ćmielów Astra Ellada (symbol G339), który spełnia wszystkie powyższe kryteria. Jest jednocześnie elegancki i gustowny, a także charakteryzuje się ponadczasowym pięknem złota i królewskiej dekoracji. Zastawa ta pozwala na podawanie posiłków w należyty sposób, zarówno dla członków rodziny, jak i wyjątkowych gości.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Porcelana obiadowa i kawowa Ćmielów Astra Ellada (symbol G339) charakteryzuje się wieloma zdobieniami. Począwszy od złotych, pięknie mieniących się elementów w postaci obramowań oraz ornamentów na talerzykach i filiżankach. Idealnym kontrastem dla złota i bieli porcelany jest natomiast czarne zdobienie, które nadaje elegancji i niepowtarzalnego wyglądu. Wszystko to sprawia, że podając posiłki z wykorzystaniem właśnie tych naczyń, można uzyskać doskonałą dekorację stołu w klasycznej jadalni.

Ćmielów Astra Ellada G339 łączy styl i najwyższą jakość porcelany

Porcelana Ćmielów Astra Ellada G339 to ponadczasowy królewski styl, który sprawdzi się przez wiele lat. Wysoka jakość wykonania talerzy i filiżanek sprawia, że serwisy te są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Ponad 200-letnie doświadczenie fabryki Ćmielów sprawia, że jest to jedna z najlepszych propozycji dla wymagających osób.