Bogucice linia Cottage kolor Laguna

Jest 16 produktów.

Wśród propozycji fabryki porcelany BOGUCICE ze Śląska wyróżnia się kolekcja Cottage Laguna, zainspirowana naczyniami o rustykalnym charakterze. Proste zdobienia na krawędziach, nieskomplikowane kształty i ciekawy kolor wniosą do każdego pomieszczenia powiew świeżości i odrobinę optymizmu. Stół w Twojej kuchni lub jadalni także może okazać się jednym z tych miejsc.

Prosta forma i piękny kolor w odcieniu indygo to doskonała okoliczność, by w domowym kredensie znalazł się nowy komplet na wyjątkowe okazje. Wariacje na temat niebieskiego designu, także w nowoczesnym stylu, dodadzą całemu pomieszczeniu lekkości otwartych przestworzy. Wyjątkowy nastrój przy miękkim naturalnym świetle podkreśli uroczysty charakter przyjęcia.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

To także mocna, solidna porcelana, odporna na szybkie zużycie. Cieszy się dużym zainteresowaniem branży hotelarskiej i gastronomicznej – rewelacyjnie radzi sobie w zmywarkach. Dlatego możesz być pewien o świetny wygląd talerzy i filiżanek nawet po wielu latach intensywnego użytkowania.