Lubiana Boss 6630T Beżowy - Ręcznie Malowany - Delikatność i elegancja beżu.

Jest 12 produktów.

Linia porcelany ręcznie malowanej Lubiana Boss w kolorze Beżowym (symbol 6630T) to urok codziennych naczyń, które emanują harmonią i wyrafinowaniem na Twoim stole.
Delikatność i elegancja beżu subtelnie podkreślają wyjątkowy charakter każdego elementu tych zestawów.
Zanurz się w atmosferze spokoju i elegancji, wzbogacając swoje doznania smakiem i pięknem każdego dania.

Popularny i użytkowy kształt okrągłych talerzy zastosowanych w tej serii zadowoli wszystkich miłośników nowoczesnego wystroju domu i piękna użytkowych przedmiotów.
Każdy element tej linii jest starannie ręcznie malowany wewnątrz talerzy i na zewnętrznej stronie filiżanek.

Kolor Beżowy (o symbolu 6630T) dodaje do naczyń elegancji i wyrafinowania, tworząc idealne tło dla wyjątkowych chwil podczas posiłków.
Spraw, by każdy obiad czy kolacja stał się niepowtarzalnym wydarzeniem, a smaki zyskają nowy wymiar w towarzystwie tej ekskluzywnej kolekcji porcelany.

Malowanie nadaje naczyniom niezwykłego uroku, ciepły i subtelny odcień beżu nadaje elegancji.
To linia porcelany będą odpowiedzią na potrzeby klientów szukających "czegoś innego" niż białe naczynia.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Wykonane z najwyższej jakości porcelany, naczynia z linii Lubiana Boss w kolorze Beżowy 6630T są nie tylko piękne, ale także niezwykle trwałe i odporne na codzienne użytkowanie.
To doskonały wybór dla tych, którzy pragną otoczyć się ciepłem i subtelnością beżu w swojej kuchni lub jadalni, doceniając jednocześnie wysoką jakość.

Kolory są ręcznie malowane na talerzach i filiżankach, a następnie każde naczynie jest pokryte dodatkową warstwą szkliwa. Dlatego nadają się bez problemu do mycia w zmywarce i podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Salaterki i talerze tworzone w okrągłych kształtach, charakteryzują się odpowiednią pojemnością i wielkością naczyń, a kontrast malowanego koloru do białej podstawy talerza stworzy na stole modny i ekstrawagancki nastrój.