Lubiana Stone Age dostepna na sztuki

Jest 57 produktów.

Nowatorska, nieco szalona kolekcja Stone Age z kaszubskiej fabryki porcelany w Lubianie wyróżnia się oryginalnym podejściem do rygorów formy i nieregularnymi liniami naczyń.

Naczyń z kolekcji Stone Age nie da się pomylić z jakąkolwiek inną linią – pofałdowane krawędzie i proste kształty białych naczyń mówią same za siebie. Niespotykana forma przyciąga spojrzenia i nadaje każdemu spotkaniu przy stole co nieco z atmosfery beztroskiej zabawy.

Zachwyci zarówno młodszych, jak i starszych miłośników dobrej zabawy i wesołej, ożywionej atmosfery przy stole.
Lubiana Stone Age to odwzajemniona propozycja dla wszystkich poszukujących niekonwencjonalnych pomysłów na stół, który zaskoczy i zachwyci każdego - zarówno domowników, jak i gości.
Skompletuj zestaw wyjątkowych naczyń, których historia zaczyna się w Epoce Lodowcowej

Pokazuje 1 - 36 z 57 elementów

Naczynia inspirowane prehistorią musza posiadać w sobie moc i wytrzymałość kamienia – kolekcja Stone Age na pewno Cię pod tym względem nie zawiedzie.

Mimo nieregularnych krawędzi wzmocniona porcelana stanie na wysokości zadania i będzie stanowić o sile tych naczyń. Można ich używać bardzo często i po skończonym posiłku włożyć do zmywarki. Dobrze sprawdzają się także w mikrofalówce przy podgrzewaniu potraw.