Lubiana Victoria Biała

Jest 39 produktów.

Firma Lubiana już od wielu lat produkuje najwyższej jakości produkty porcelanowe i tworzy bardzo estetyczne, ciekawe kolekcje. W serii Lubiana Victoria Biała fabryka doskonale połączyła nowoczesność z klasyką za pomocą tradycyjnej, białej ceramiki i kwadratowej nowoczesnej formy poszczególnych elementów. Wszystkie są w pełni białe, a na ich powierzchni nie znajdziemy ozdób, czy wzorów. Właśnie dlatego kolekcja jest ceniona przez klientów poszukujących minimalistycznych rozwiązań, doskonałych między innymi do nowocześnie urządzonych domów, a także eleganckich restauracji i hoteli.

Pokazuje 1 - 36 z 39 elementów

W serii Lubiana Victoria Biała znajdują się wszystkie elementy wchodzące w skład rozbudowanej zastawy stołowej, takie jak talerze, półmiski, salaterki, filiżanki czy kubki. Ich cechą charakterystyczną jest kwadratowy kształt o zaokrąglonych liniach, który wygląda bardzo nowocześnie i ciekawie. Dzięki płynnym liniom kolekcja Lubiana Victoria Biała jest także stosunkowo uniwersalna. Co prawda najlepiej sprawdza się w modernistycznie urządzonych wnętrzach, lecz dobrze wpasuje się również do tych tradycyjnych.

Warto kupić serię Lubiana Victoria Biała

Wszystkie elementy są wykonane z białej porcelany najwyższej klasy, odpornej na powstawanie plam i stałych zabrudzeń. Niezwykle gładka powierzchnia jest atrakcyjna i połyskująca, a także bardzo trwała. Brzegi naczyń są delikatnie pogrubione aby jeszcze trudniej było je obić a porcelana dłużej pozostała elegancka. Całą serię Lubiana Victoria Biała można zmywać w zmywarce oraz podgrzewać umieszczone w niej potrawy w kuchence mikrofalowej. Zamów już dziś kolekcję Victoria na Hurtowniaporcelany.pl!