Ćmielów Rococo Złota Linia 3604 na sztuki

Jest 56 produktów.

Ćmielów Rococo Złota Linia 3604 to nasza propozycja w asortymencie porcelany sprzedawanej na sztuki. Wzór naczyń nawiązuje do epoki rokoko, charakteryzującej się bogactwem ornamentyki. W okresie tym były one podstawą zdobienia wszelkich elementów dekoracyjnych i użytkowych. Jeżeli lubisz ten klasyczny styl, to dajemy Ci w naszym sklepie internetowym możliwość skompletowania zestawu według własnych potrzeb. Wybierasz bowiem tylko te elementy, które cię interesują i w takiej ilości, jakiej potrzebujesz. Zestaw kawowy czy zestaw obiadowy nie ogranicza się tutaj do sztywnych ram tj. od X osób. Możesz kupić zarówno jedną filiżankę i jeden talerzyk lub zamówić po kilkadziesiąt sztuk z każdego produktu. Wszystko zależy od Ciebie.

Pokazuje 1 - 36 z 56 elementów

Porcelana Ćmielów Rococo Złota Linia (symbol 3604) to powrót do tradycji i zupełnie innego smaku potraw. To wspomnienia, kiedy nasze babcie zapraszały nas na obiad i zasiadaliśmy wspólnie do stołu. Porcelana dostępna w naszej ofercie to nutka tamtego beztroskiego, jakże pięknego czasu. Możesz dokupić pojedyncze elementy do już posiadanego zestawu, ale możesz również kupić cały zestaw w ilości jaką potrzebujesz. Poza tym, porcelana jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia. Podaruj sobie odrobinę wspomnień w postaci naszej polskiej wspaniałej porcelany.

Ćmielów Rococo 3604 - Klasyczna elegancja

Każdy element porcelany Ćmielów Rococo 3604 urzeka swoja elegancją, klasyka i okrągłym kształtem. Dekoracyjnie elementy zostały wzbogacone o złoty pasek, która nadaje im niezwykłego szyku i kunsztu. Sposób wykonania elementów przez fabrykę jest bardzo dokładny i z widoczną dbałością o każdy szczegół. Uroczyste spotkania rodzinne będą wyjątkowe i pełne urzekających wspomnień. Ta kolekcja porcelany nadaje się również do zmywarki.