Chodzież Iwona 0013

Jest 5 produktów.

Kolekcja Chodzież Iwona Złocona Róża (symbol B013) to zestawy serwisów kawowych i obiadowych dedykowane wszystkim paniom domu które cenią klasyczny styl i uwzględniają go również przy wyborze porcelany. Prezentowane zestawy są niezwykle urocze dzięki wprowadzeniu motywów kwiatowych, złotych zdobień, a także dzięki delikatnym, okrągłym kształtom i owalnym uchwytom, które wystają nieco ponad brzegi naczyń. Wszystko to sprawia, że dostępne serwisy mogą stać się prawdziwą ozdobą wielu stołów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

W naszej ofercie znajdą Państwo przepiękne serwisy obiadowe, kawowe oraz obiadowo-kawowe Chodzież Iwona Złocona Róża (symbol B013) złożone z 39, 45, oraz z 84 części, przeznaczone dla dwunastu osób. Poza tradycyjnymi elementami, a więc talerzami głębokimi, obiadowymi, deserowymi, filiżankami i spodkami, w niektórych zestawach znajdują się także salaterki, półmiski, wazy, sosjerki, imbryki, cukiernice i mleczniki. Na uwagę zasługuje również przepiękna waza, o pojemności 2,5 litra, która przyda się podczas niedzielnego obiadu, jeśli daniem głównym będzie na przykład rosół.

Klasyczna porcelana Chodzież Iwona Złocona Róża 0013 - sprawdzi się podczas wielu okazji

Linia porcelany Chodzież Iwona Złocona Róża symbol B013 jest nie tylko elegancka, ale też bardzo wytrzymała, a to gwarantuje, że będzie długo uświetniać posiłki w niezmienionym stanie. Ponadto, nawet działanie zmywarki nie jest w stanie jej uszkodzić. Prezentowane zestawy warto wziąć pod uwagę jako klasyczny prezent z okazji imienin, uroczystości zaślubin, czy rocznicy ślubu. Jesteśmy przekonani, że taki upominek ucieszy niejedną panią domu, lubiącą klasyczny styl i motywy roślinne łączone ze złotem na porcelanie.