Lubiana Tiago

Jest 4 produktów.

Lubiana Tiago to zestaw obiadowy, który zdobi stoły w wielu domach i restauracjach. Klasyczny, okrągły kształt sprawia, że wielu decyduje się właśnie na tę uniwersalną porcelanę. Delikatny wzór zestawu harmonijnie współgra z porcelaną, nie zaburzając jej niepowtarzalnego stylu. Dodatkową zaletą jest możliwość mycia w zmywarce, czy bezpośredniego podgrzewania posiłku w mikrofalówce. Porcelana wspaniale się prezentuje i stanowi wyjątkową dekorację stołu.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Jeżeli szukasz klasycznej, ale jednocześnie pięknej porcelany, to Lubiana Tiago jest właśnie dla Ciebie. Świetnie sprawdzi się również, jako prezent. Klasyka zawsze jest w modzie, a piękna porcelana spodoba się każdemu. Dominuje w niej prostota i elegancja, której charakter podkreśla bardzo delikatny wzór. Lubiana Tiago to porcelana dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Prezentowana zastawa to połączenie nowoczesności z klasyką.

Poczuj się wyjątkowo z kolekcją Lubiana Tiago

Nasz zestaw obiadowy Lubiana Tiago pozwoli Ci poczuć się wyjątkowo w każdej sytuacji. Jest kwintesencją dobrego gustu i smaku. Potrawy podane w tak wspaniałej oprawie zyskują inny wymiar. Dzięki takim naczyniom Twoi goście poczują, że są dla Ciebie ważni. Talerze Lubiana Tiago pozwolą Ci pięknie podać każdy, codzienny obiad oraz wspaniale urządzić domowe przyjęcie. Jeżeli prowadzisz restaurację, również możesz wykorzystać tę niedrogą porcelanę a podawane potrawy będą smakowały jeszcze lepiej.