Filtry

Ilość osób
Ilość elementów (przedział)
Opakowanie

Zestawy do przypraw – mały design w wielkim stylu

Jest 5 produktów.

Wprawdzie (jak głosi mądrość ludowa) nie ma przyprawy bez potrawy, ale gdy już na stole pojawi się coś smakowitego, nie obędziemy się bez dobrze zaopatrzonego przyprawnika.

Klasyczny zestaw z solą i pieprzem w rolach głównych, buteleczki na ocet balsamiczny i oliwę, stworzą klasyczny zestaw, dzięki któremu każdy będzie mógł regulować smak potrawy według własnych upodobań. Poręczne zestawy pojemników i naczyń do przypraw często wyglądają jak małe arcydzieła sztuki użytkowej. Sprawdź, które z nich najlepiej dopasują się do Twoich nakryć.

Nieco większe zestawy pojemników do przypraw z pewnością staną się niekwestionowaną ozdobą kuchennego blatu. Nierzadko transparentne słoiczki pozwalają stworzyć z nich wielokolorową kompozycję, z żywym złotem curry, ognistą czerwienią papryki, bielą soli, czernią pieprzu i całą paletą szarości i zieleni rozmaitych ziół, takich jak bazylia, oregano, lubczyk czy rozmaryn.

Warto przyjrzeć się również pomysłowym pokrywkom czy mechanizmom do porcjowania zawartości. Sprawdź naszą ofertę popularnych zestawów do przypraw.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Mniejsze i większe komplety, starannie zaprojektowane i wykonane z materiałów najwyższej jakości, polecamy osobom poszukującym sposobów na urządzenie własnej, oryginalnej kuchni.

Kto wie, może od zestawu do przypraw rozpocznie się inspiracja, której finałem będzie całkowita odmiana kulinarnego centrum w Twoim domu?
Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, zaprojektowane z pomysłem oraz dużą dbałością o jakość.