Zestawy do przypraw – mały design w wielkim stylu

Jest 11 produktów.

Wprawdzie (jak głosi mądrość ludowa) nie ma przyprawy bez potrawy, ale gdy już na stole pojawi się coś smakowitego, nie obędziemy się bez dobrze zaopatrzonego przyprawnika.

Klasyczny zestaw z solą i pieprzem w rolach głównych, buteleczki na ocet balsamiczny i oliwę, stworzą klasyczny zestaw, dzięki któremu każdy będzie mógł regulować smak potrawy według własnych upodobań. Poręczne zestawy pojemników i naczyń do przypraw często wyglądają jak małe arcydzieła sztuki użytkowej. Sprawdź, które z nich najlepiej dopasują się do Twoich nakryć.

Nieco większe zestawy pojemników do przypraw z pewnością staną się niekwestionowaną ozdobą kuchennego blatu. Nierzadko transparentne słoiczki pozwalają stworzyć z nich wielokolorową kompozycję, z żywym złotem curry, ognistą czerwienią papryki, bielą soli, czernią pieprzu i całą paletą szarości i zieleni rozmaitych ziół, takich jak bazylia, oregano, lubczyk czy rozmaryn.

Warto przyjrzeć się również pomysłowym pokrywkom czy mechanizmom do porcjowania zawartości. Sprawdź naszą ofertę popularnych zestawów do przypraw.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

Mniejsze i większe komplety, starannie zaprojektowane i wykonane z materiałów najwyższej jakości, polecamy osobom poszukującym sposobów na urządzenie własnej, oryginalnej kuchni.

Kto wie, może od zestawu do przypraw rozpocznie się inspiracja, której finałem będzie całkowita odmiana kulinarnego centrum w Twoim domu?
Oferujemy wyłącznie sprawdzone produkty, zaprojektowane z pomysłem oraz dużą dbałością o jakość.