Ćmielów Rococo 3604

Jest 14 produktów.

Niebanalna i niepowtarzalna seria porcelany stołowej Ćmielów Rococo Złota Linia (symbol 3604) zachwyca swoim pięknym designem. Delikatny okrągły kształt talerzy, filiżanek i wazy z tej linii idealnie komponuje się z wszelkiego rodzaju aranżacjami stołowymi, nadając im niepowtarzalnego charakteru i sprawiając, że każdy posiłek stanie się czystą przyjemnością, nie tylko dla podniebienia, ale także dla oczu. Biały kolor porcelany ze złotym paskiem na obrzeżach naczyń to ukłon w stronę klasycznej porcelany sprzed lat.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Zastawa stołowa Ćmielów Rococo Złota Linia (symbol 3604) została przyozdobiona wypukłymi elementami (reliefy) imitującymi płaskorzeźby, które dodają romantyzmu każdemu wnętrzu. Natomiast subtelne, złote linie na brzegach naczyń stanowią idealny kontrast dla całości. Posiłki podawane w tych naczyniach prezentuje się niezwykle elegancko i wytwornie. Zestawy dostępne w naszej hurtowni nadają się z powodzeniem również jako prezent z okazji urodzin lub rocznicy ślubu.

Ćmielów Rococo Złota Linia 3604 - Idealne naczynia dla każdego

Serwisy obiadowe i kawowe Ćmielów Rococo 3604 występują w kilku wersjach, dzięki czemu każdy może wybrać tą, która najbardziej mu odpowiada. Fabryka Ćmielów oferuje między innymi zestaw obiadowy dla 6 osób składający się z 18 elementów, w którego skład wchodzą podstawowe talerze pozwalające zaserwować dwudaniowy obiad. Dla bardziej wymagających oferujemy natomiast zestawy dla 12 osób. Wysoka jakość porcelany zapewnia trwałość na lata. Sprawdź naszą ofertę i wybierz zestaw doskonały.