Lubiana Marrakesz - powiew orientu w aranżacji stołu. Talerze porcelanowe w kolorach Czarny, Biały, Błękitny, Miętowy, Szary.

Jest 48 produktów.

Nowoczesna w formie talerzy i modnej kolorystyce linia porcelany Marrakesz z fabryki Lubiana wprowadza na stół powiew orientu.
Kolekcja naczyń zdobiona jest popularnym w aranżacji wnętrz wzorem koniczyny marokańskiej.
Ten niezwykle modny wzór, często gości na targach i wystawach wnętrzarskich, zdobywając popularność w wystroju naszych domów.
Wzór na talerzach kojarzący się z harmonią, precyzją i elegancją. Podkreśli wizualnie aromatyczne dania kuchni bliskowschodniej.

To linia porcelany Premium będąca odpowiedzią na potrzeby klientów szukających "czegoś innego" niż białe proste naczynia.

Każdy talerz jest szkliwiony w danym odcieniu przez artystów tworzących w Lubianie, dostępne są linie kolorystyczne: Czarny, Biały, Błękitny, Miętowy, Szary.
Szczególne rozwiązania kolorystyczne i popularne kształty w wariancie kwadratowym lub okrągłym zastosowane w tej serii zadowolą wszystkich miłośników nowoczesnego wystroju domu i piękna użytkowych przedmiotów.

Marrakesz to nowa seria porcelany która szturmem zdobywa popularność wśród osób odwiedzających nasz sklep i salon z porcelaną.

Pokazuje 1 - 36 z 48 elementów

Orientalna aromatyczna kuchnia, bogata ornamentyka i piękne widoki – to wszystko znajdziesz w Marrakeszu. Jeżeli w obecnych czasach nie możesz odwiedzić tego pięknego miasta - nie rozpaczaj. Namiastkę orientu możesz stworzyć również w swojej kuchni dzięki producentowi Lubiana i tej unikalnej kolekcji porcelany.

Naczynia porcelanowe stworzone dla profesjonalistów, z dbałością o każdy detal. Nadają się zarówno w użytku domowego jak i mogą posłużyć szefem kuchni do zabrania nas w niezwykłą podróż śladami orientu prezentując na talerzach swoje potrawy jak prawdziwe dzieła sztuki.

Szkliwienie w danym kolorze jest bardzo wytrzymałe, naczynia bez problemu możemy myc w zmywarkach domowych i wyparzarkach gastronomicznych.
Nadają się także do podgrzewania potraw w kuchence mikrofalowej czy na bemarze.

Salaterki, półmiski i talerze tworzone w okrągłych i kwadratowych kształtach, charakteryzują się odpowiednią użytkową pojemnością i wielkością naczyń, a kontrast kolorowego talerza do białego obrusu stworzy na stole modny i niezwykły nastrój.