Lubiana Motylek dostępna na sztuki

Jest 25 produktów.

Porywająca lekkością kolekcja naczyń Motylek z fabryki w Lubianie przekonuje do siebie tradycyjnie okrągłymi i użytkowymi kształtami talerzy, starannym wykończeniem i delikatną dekoracją pełną motylich skrzydeł.
Okrągły kształt i duże, użytkowe pojemności naczyń dodają tej linii praktyczności. Dekoracja w dyskretne motyle zdaje się jakby unosić całą zastawę ponad obrus.

To wyjątkowa gratka dla osób ceniących połączenie białej porcelany w tradycyjnym wydaniu z modnymi i aktualnymi wzorami wprost ze świata natury.
Lubiana Motylek to linia porcelany stworzona specjalnie dla naszego sklepu, a zainteresowanie tą piękną, unikatową serią wcale nas nie dziwi.

Teraz możesz także wybrać dowolną ilość naczyń w jednym komplecie, jeśli skorzystasz z możliwości zakupów na sztuki. Dzięki tej opcji w dowolnym momencie dobierzesz brakujący element – cukiernicę, mlecznik czy sosjerkę - właśnie wtedy, kiedy zauważysz jego brak i poczujesz konieczność uzupełnienia.

Tutaj kupisz pojedyncze talerze, półmiski, salaterki lub filiżanki i inne elementy - wszystkie dostępne od 1 do 1000 sztuk.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Wyjątkowa ornamentyka porcelany Lubiana Motylek potrafi przekonać do siebie wielu klientów. Nie tylko urodą naturalnego rysunku na porcelanie, ale także wysoką odpornością na mechaniczne uszkodzenia i trwałością powłoki.
Dlatego nie zawiedziesz się na jej wytrzymałości, jest wypalana według sprawdzonych receptur.

Niedrogi asortyment do uzupełnienia na sztuki w ciągu 24 godzin zostanie wysłany pod Twój adres.