Ćmielów Sofia Biała 0001

Jest 15 produktów.

Jedna z kolekcji przeznaczonych dla osób o wysmakowanym guście, linia Sofia Biała o symbolu 0001 z najstarszej polskiej fabryki porcelany w Ćmielowie, przyciąga wzrok delikatną reliefową strukturą w stylu nawiązującym do dawnych, szlachetnych serwisów.

Naczynia z tej linii w naturalny sposób staną się ozdobą niejednej jadalni i salonu urządzonych w wykwintnym stylu.
Ponadczasowa Sofia w czysto białej odsłonie nieodmiennie cieszy się zainteresowaniem osób wrażliwych na piękno naczyń, które podkreślą rangę uroczystości i podanego posiłku.

Nawiązujące do szlachetnego wzornictwa okrągłe naczynia i talerze zdobi misterna reliefową faktura.
Podczas eleganckiego przyjęcia nakrycie stołu z Sofią w roli głównej zachwyci biesiadników i doda spotkaniu wyjątkowo nobliwego charakteru.

Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

W naszej ofercie znajdują się zestawy obiadowe i kawowe dla 12 osób, które oprócz podstawowych elementów, jak talerze, talerzyki, spodki i filiżanki zawierają również pięknie prezentujące się naczynia do serwowania potraw i napojów.

Mimo zwiewnych kształtów to mocna i wytrzymała porcelana, za którą stoi ponad 200 lat pilnie strzeżonych sekretów i receptur fabryki.
Odporne na wyszczerbienie i przyjazne dla oka naczynia składają się na ponadczasowy serwis, który może przetrwać nawet przez kilka pokoleń.
Świetnie sprawdza się podczas mycia w zmywarkach.