Ćmielów Yvonne E520

Jest 5 produktów.

Zastawa porcelanowa czyli serwis obiadowy i kawowy odgrywa ważną rolę w każdym domu. Pozwala podawać posiłki w odpowiedniej oprawie, a także przyjmować gości z należytym szacunkiem. Dobrze dobrane naczynia mogą także stanowić ozdobę pomieszczenia jadalnego, zwłaszcza jeśli są wykonane z wysokiej jakości porcelany tak jak seria Ćmielów Yvonne Linea Platynowa (symbol E520) oferowana w naszym sklepie internetowym. Są to talerze i naczynia o okrągłym tradycyjnym kształcie, które doskonale sprawdzają się zarówno w trakcie codziennych, jak i bardziej odświętnych posiłków.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

Seria Ćmielów Yvonne Linea Platynowa (symbol E520) to linia która cechuje się minimalistycznymi zdobieniami w postaci geometrycznych, linearnych obramowań na naczyniach w kolorze platynowym (srebrnym). Ich subtelny wygląd sprawia, że nie przytłaczają one stołów, a także dopasowują się do wszelkiego rodzaju dekoracji. To także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby, nowożeńców, czy z okazji wprowadzenia się do nowego domu. Porcelana z tej serii pozwala w pełni cieszyć się posiłkami.

Ćmielów Yvonne Linea Platynowa E520 gwarancją jakości

Producent Ćmielów tworzy porcelanę nieprzerywanie od ponad 200 lat. Jest to ceniona fabryka porcelany i naczyń nie tylko w Polsce, a także na świecie. Dzięki czemu można być pewnym najwyższej jakości naczyń. Ponadto, ich trwałe materiały, z jakich zostały wykonane, dają możliwość mycia w zmywarce, bez obaw o zdobienia. Serwisy Ćmielów Yvonne Linea Platynowa symbol E520 z pewnością uświetnią każdy posiłek.