Ambition Fala

Jest 14 produktów.

Prezentowana w naszym sklepie internetowym Hurtowniaporcelany.pl kolekcja Fala stworzona przez firmę Ambition cechuje się pięknym i atrakcyjnym nowoczesnym wzornictwem. Modele z tej serii z pewnością przypadną do gustu osobom szukającym dla siebie ciekawych i funkcjonalnych naczyń porcelanowych utrzymanych w minimalistycznym stylu. Ambition Fala jest jedną z najpopularniejszych kolekcji wśród naszych klientów, którzy cenią ją za nowoczesne i bardzo eleganckie wzornictwo.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów

Naczynia pochodzące z kolekcji Ambition Fala mają kwadratowy kształt oraz lekko zawinięte narożniki. Jej design z pewnością przykuwa wzrok i podnosi estetykę serwowanych dań. Jeśli zatem zależy Ci na eleganckim podaniu posiłków z okazji wyjątkowych uroczystości, już dziś zamów jeden z kompletów w atrakcyjnej cenie. Oferujemy zarówno kolekcje dla 6 i 12 osób, które są idealne na kameralne spotkania rodzinne, jak i zestawy składające się z większej ilości elementów, a mianowicie serwisy 18 i 24-osobowe przeznaczone również dla restauracji.

Poznaj atrakcyjną porcelanę Ambition Fala

Kolekcję Ambition Fala można określić mianem kremowej porcelany wysokiej klasy typu durable o delikatnie falującej linii. Producent zadbał o każdy detal w trakcie produkcji tej serii i wzmocnił brzegi każdego naczynia, dodatkowo pokrywając je specjalną powłoką, która wzmacnia i zwiększa odporność elementów na uszkodzenia. Porcelanę można używać w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce, dzięki czemu sprawdzi się doskonale zarówno w domu, jak i w lokalach gastronomicznych.