Chodzież Akcent 9718

Jest 17 produktów.

Odpowiednia zastawa stołowa to pierwszy krok do tego, by obiad, spotkanie biznesowe, czy też uroczystość rodzinna przebiegły w wyjątkowej atmosferze. Dzięki niej nakrycie stołu zyska na elegancji, a same dania mogą nie tylko lepiej się prezentować, ale również lepiej smakować. Z myślą o tym zaopatrzyliśmy nasz sklep internetowy w szykowną kolekcję porcelany Chodzież Akcent 9718 Platynowa Linia, wśród której nie zabrakło wykonanych z najwyższej jakości materiałów, wieloczęściowych serwisów obiadowo-kawowych, serwisów obiadowych, kawowych oraz zestawów do bulionu.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

W kolekcji Chodzież Akcent 9718 Platynowa Linia znajdą Państwo również zestawy złożone nawet ze 132, czy też ze 180 części, przeznaczone dla 24 osób. To doskonałe rozwiązanie dla klientów którzy chcą, aby porcelana na ich stołach w jadalni prezentowała się estetycznie i modnie. Zastosowanie białego koloru, platynowych zdobień na brzegach naczyń oraz prostokątnych kształtów przy spodkach i talerzach pozwoliło na stworzenie kolekcji, która jest w stanie dodać uroku nie tylko nakryciu stołu, ale całemu wnętrzu w nowoczesnym stylu.

Nakryj stół z gracją, posługując się porcelaną Chodzież Akcent 9718

W serwisach obiadowo-kawowych Chodzież Akcent 9718 Platynowa Linia – oprócz talerzy obiadowych, głębokich i deserowych, filiżanek i spodków – znajdują się także półmiski, salaterki, wazy, sosjerki, wysokie imbryki, mleczniki, cukiernice oraz zestawy bulionówek. Wszystkie części zestawów cechują się wyjątkową gładkością, modnym kwadratowym kształtem i subtelną dekoracją w postaci platynowej linii na brzegach talerzy. Te popularne naczynia posłużą swoim właścicielom przez wiele lat.