CHODZIEŻ Akcent 9718 (60 części) Serwis obiadowo kawowy dla 12 osób

EAN: 5907710079171

Ilość sprzedanych: 41

Serwis obiadowo-kawowy 60 części dla 12 osób
Fabryka Chodzież model Akcent 9718 Platynowa Linia
Nowoczesny kwadratowy kształt, srebrna dekoracja
Nadaje się do zmywarki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.6
na podstawie 
16
opinii

989,00 zł

-100,00 zł

Cena w innych sklepach:  

1 089,00 zł

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 869,00 zł

Opis

Serwis obiadowy i kawowy firmy Chodzież model Akcent 9718 Platynowa Linia - 60 części na 12 osób

Chodzież - polska, markowa porcelana

Uroczysty posiłek wymaga odpowiedniej oprawy. Kluczową rolę w stworzeniu wykwintnej aury może odegrać stół z serwisem obiadowo-kawowym Akcent Platynowa Linia o symbolu 9718 z fabryki Chodzież.
Platynowe linie na brzegach talerzy i innych naczyń z zestawu w kontraście z idealnie białą porcelaną o prostych, kwadratowych kształtach wywołają wielkie wrażenie na zaproszonych gościach.

Prostsza wersja eleganckiego zestawu, składająca się z 60 części podstawowych naczyń do obiadu, deseru i kawy, to propozycja nie tylko na wykwintne okazje. Delikatne zdobienie w srebrnym odcieniu może podkreślić również rangę każdego rodzinnego spotkania przy posiłku.
Praktyczne, duże talerze o nowoczesnych, kubicznych kształtach świetnie poradzą sobie nawet z dużymi porcjami zup czy drugiego dania.

Nie musisz obawiać się, że porcelana oznacza więcej kłopotów w kuchni. Nawet wersja z metalowym zdobieniem dzięki nowatorskiej technologii może już znaleźć się w zmywarce. Porcelana z której wykonano ten komplet, cechuje się wysoką odpornością na zarysowania i pęknięcia.

Serwis składa się z następujących elementów :

  • 12 x talerz obiadowy 25,5 cm
  • 12 x talerz głęboki 20,5 cm
  • 12 x talerz deserowy 20 cm
  • 12 x filiżanka 250 ml
  • 12 x spodek do filiżanki 14,5 cm

Porcelana nadaje się do zmywarki.

Producent

Specjalnością polskiej fabryki porcelany Chodzież są klasyczne naczynia porcelanowe, o tradycyjnym kształcie i dekoracjach.

Elegancja i wyrafinowanie wyrobów, są doceniane przez wielu naszych klientów jako bardzo popularna i użytkowa porcelana. Wyroby tej fabryki są znane nie tylko w kraju, ale na całym rynku europejskim ze swojej wysokiej jakości wykonania.

Firma, podążając za oczekiwaniami młodszego pokolenia, tworzy także kolekcje o nowoczesnej kwadratowej formie i bardziej minimalistycznym charakterze.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.