Chodzież Kamelia Biała

Jest 29 produktów.

Porcelana z serii Chodzież Kamelia Biała dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego Hurtowniaporcelany.pl cechuje się ciekawym, przykuwającym wzrok okrągłym designem oraz wysoką praktycznością wszystkich elementów. Ponadto, cała kolekcja stanowi doskonałą dekorację każdej aranżacji stołowej, którą można również z powodzeniem wyeksponować w szklanych gablotach mieszczących się w salonie lub kuchni.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Kolekcja Chodzież Kamelia Biała (symbol C000) została wyprodukowana przez znaną i cenioną fabrykę, która od lat zajmuje się porcelaną. Talerze i filiżanki z tej serii zachwycają tradycyjnym wzornictwem z reliefami (delikatnymi przetłoczeniami), dzięki czemu z pewnością trafią w gust większości naszych klientów. Poszczególne elementy z serwisów 6, 12, 18 czy 24-osobowych doskonale sprawdzą się podczas specjalnych okazji, od kameralnych spotkań z najbliższymi, aż po wyniosłe uroczystości, takie jak Chrzest, Komunia, czy też różnego rodzaju Jubileusze. Naczynia pozwolą na elegancką prezencję przygotowanych dań, a delikatne reliefy są niezwykle subtelną ozdobą każdego naczynia.

Odkryj urok kolekcji Chodzież Kamelia Biała

Chodzież Kamelia Biała (symbol C000) to kolekcja w całości wykonana z okrągłej białej porcelany o wysokim połysku, dzięki czemu prezentuje się niezwykle luksusowo i elegancko. Na uwagę zasługuje również fakt, iż naczynia z tej serii można myć w zmywarce i podgrzewać w mikrofalówce, co zwiększa ich praktyczność. Staranne wykonanie z dbałością o każdy detal sprawia, że elementy porcelanowe są niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia.