Lubiana Moving 5526

Jest 3 produktów.

Prezentowana kolekcja porcelany Lubiana Moving dekoracja 5526 została wykonana w niepowtarzalnie nowoczesnym, kwadratowym stylu, a dodatkowo wzbogacono ją o platynowe (srebrny kolor) zdobienia i dekoracje, które dodają jej eleganckiego uroku. Oferowana przez nas porcelana wyróżnia się także trwałością, dzięki czemu można ją bez obaw myć w zmywarce. Wspaniały zestaw Lubiana Moving 5526 z platynowym zdobieniem to propozycja dla ludzi odważnych, lubiących nowoczesny styl.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Lubiana Moving 5526 znakomicie sprawdzi się jako prezent, będzie pięknie dekorować domowy stół w jadalni lub nowym domu. Jej nowoczesny wygląd podkreśla charakter miejsca oraz pięknie zdobi każdy stół. Jest to kolekcja o niebanalnym, nowoczesnym i bardzo oryginalnym wyglądzie, doskonała dla każdego, kto lubi podkreślać swoją indywidualność.

Lubiana Moving 5526 - Piękne, nieregularne kształty

Lubiana Moving 5526 to zastawa wykonana z polskiej porcelany wysokiej jakości. Kształty na bazie kwadratu z falowanymi brzegami są bardzo designerskie i cieszą się niesłabnącą popularnością. Platynowe zdobienia i wzorki dodają zastawie wyjątkowości. Dzięki temu, że serwis utrzymany jest w kolorze nieskazitelnej bieli, jest bardzo uniwersalny i dobrze skomponuje się z każdą dekoracją i nakryciem stołu. Domowy obiad a także duże rodzinne przyjęcia to miejsca, gdzie nasza zastawa z serii Moving 5526 odnajdzie się znakomicie.