Bogucice Zina White
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Bogucice Zina White

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 389,00 zł - 1 829,00 zł

Ilość osób

expand_less expand_more

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more
Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Bogucice Zina White

Serwis Zina White dostępny w kilku wersjach z kubkami i filiżankami to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych zawartości domowych kredensów. Należący do rodziny Alumina z BOGUCIC komplet przyciąga wzrok prostotą i naturalnością kształtów oraz wyjątkową, połyskliwą strukturą. Naczynia pokryte wzorem stylizowanym na malarską patynę to doskonały przykład nowoczesnej inspiracji tradycjami dawnej kuchni i jadalni.

Eleganckie, białe naczynia staną się wyjątkową ozdobą każdego wykwintnego salonu, niezależnie od wybranego designu. Pasują zarówno do klasycznego stołu z suto zdobionym obrusem, ludowego haftu, jak i bardziej awangardowego umeblowania. Neutralny kolor pozwoli także dobrać dowolny zestaw kolorów, by stworzyć przyjazną przestrzeń do biesiadowania w gronie przyjaciół i rodziny.

Linia Alumina należy do najbardziej wytrzymałych porcelanowych kompletów. Wyprodukowana z nowatorskiej porcelany z domieszką aluminium jest niezwykle wytrzymała i odporna na wszystkie kuchenne i stołowe przygody. Niestraszne jej mycie w zmywarkach i podgrzewanie w kuchenkach mikrofalowych. W ten sposób zaopatrzysz się w wykwinty serwis na lata.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.