Ćmielów Bolero E551 Princess

Jest 1 produkt.

Każdy z nas uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami. Dzięki zastawie Ćmielów Bolero Princess (symbol E551) można robić to nie tylko od święta, ale także na co dzień. Pięknie zdobione naczynia porcelanowe, które przywodzą na myśl zastawę rodem ze stołów królewskich, zachwycą każdego swoim ponadczasowym designem i trwałością. Kolekcja okrągłych naczyń Princess swoimi kształtami przypomina muszle ostryg, które są jednym z najwykwintniejszych dań. Kunsztowne zdobienia w otoczeniu złota na brzegach naczyń idealnie dopełnią każdą aranżację stołu bez względu na okazję.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Naczynia Ćmielów Bolero Princess (symbol E551) to także doskonały pomysł na prezent. Od lat w naszym kraju z okazji ślubów wręcza się młodej parze komplet zastawy stołowej. Ten zestaw doskonale sprawdzi się w tej roli i z pewnością zachwyci obdarowanych nowożeńców, wprowadzając do ich nowego domu niebywały luksus. Porcelana to symbol wytworności i elegancji, dlatego warto, aby znalazła się ona również na Twoim stole.

Ćmielów Bolero Princess E551 to nie tylko piękna porcelana

Zastawy stołowe Ćmielów Bolero Princess (symbol E551) są nie tylko piękne, ale także wyjątkowo trwałe. Wykonana z najwyższej jakości surowców, wykazuje odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Bez obaw można myć naczynia w zmywarkach. Kolekcja Princess doskonale łączy nowoczesność z tradycją. Z pewnością zachwyci również Ciebie.