Lubiana Victoria 0383 Tulipan
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Lubiana Victoria 0383 Tulipan

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 138,00 zł - 6 999,00 zł

Ilość osób

expand_less expand_more

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more
LUBIANA Victoria Tulipan -... LUBIANA Victoria Tulipan -...
  • -24 zł

LUBIANA Victoria Tulipan - 12 x Kubek 300 ml

12 x Kubek o pojemności 300 ml Produkcja LUBIANA model VICTORIA TULIPAN 3830 Biała dekorowana porcelana, nowoczesny design - kwadrat Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

276,00 zł 300,00 zł
There are not enough products in stock
Pokazano 1-36 z 46 pozycji

Lubiana Victoria 0383 Tulipan

Kiedy nakrywasz stół naszą porcelaną Lubiana Victoria 0383 Tulipan, w jadalni od razu zrobi się weselej i przyjemniej.
Ten wspaniały, kwiatowy motyw wnosi wiele ciepła i niezwykłej atmosfery. Czerwony tulipan na białym tle jest wyjątkowo wymowny i bardzo elegancki.

Cała zastawa prezentuje się więc wyjątkowo i kunsztownie. Porcelana została wykonana w kształcie na bazie kwadratu i prostokąta z delikatnie zaokrąglonymi brzegami. W zestawie można znaleźć różne rozmiary talerzy, filiżanek, czy bulionówek.

Lubiana Victoria 0383 Tulipan to zestaw dla każdego. Nie ma znaczenia, czy ktoś lubi nowoczesność, czy bardziej skłania się ku klasycznym formom. Jest to zestaw, który komponuje się w każdym wnętrzu, bez względu na styl. Seria zawiera wiele elementów do wyboru, serwisy porcelanowe wspaniale spełnią swoją funkcję zarówno w zaciszu domowym, jak i w restauracji.

Porcelana jest odporna na uszkodzenia, dzięki czemu można myć naczynia w zmywarce i używać w mikrofalówce.

Polecamy porcelanę dekorowaną w przepiękne czerwone tulipany, które ożywią stół i wprowadzą na nim wiosnę. To doskonała alternatywa dla wszechobecnego minimalizmu.

Wspaniała porcelana z serii Lubiana Victoria 0383 Tulipan jest kwintesencją znakomitej jakości i trwałości, a także niebanalnego wyglądu.
Ten wspaniały zestaw cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów, a teraz może znaleźć się również w Twoim domu.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.