Porcelana dekorowana Lubiana Victoria 0383 Tulipan

Jest 41 produktów.

Kiedy nakrywasz stół naszą porcelaną Lubiana Victoria 0383 Tulipan, w jadalni od razu zrobi się weselej i przyjemniej.
Ten wspaniały, kwiatowy motyw wnosi wiele ciepła i niezwykłej atmosfery. Czerwony tulipan na białym tle jest wyjątkowo wymowny i bardzo elegancki.

Cała zastawa prezentuje się więc wyjątkowo i kunsztownie. Porcelana została wykonana w kształcie na bazie kwadratu i prostokąta z delikatnie zaokrąglonymi brzegami. W zestawie można znaleźć różne rozmiary talerzy, filiżanek, czy bulionówek.

Pokazuje 1 - 36 z 41 elementów

Lubiana Victoria 0383 Tulipan to zestaw dla każdego. Nie ma znaczenia, czy ktoś lubi nowoczesność, czy bardziej skłania się ku klasycznym formom. Jest to zestaw, który komponuje się w każdym wnętrzu, bez względu na styl. Seria zawiera wiele elementów do wyboru, serwisy porcelanowe wspaniale spełnią swoją funkcję zarówno w zaciszu domowym, jak i w restauracji.

Porcelana jest odporna na uszkodzenia, dzięki czemu można myć naczynia w zmywarce i używać w mikrofalówce.

Polecamy porcelanę dekorowaną w przepiękne czerwone tulipany, które ożywią stół i wprowadzą na nim wiosnę. To doskonała alternatywa dla wszechobecnego minimalizmu.

Wspaniała porcelana z serii Lubiana Victoria 0383 Tulipan jest kwintesencją znakomitej jakości i trwałości, a także niebanalnego wyglądu.
Ten wspaniały zestaw cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych klientów, a teraz może znaleźć się również w Twoim domu.