Gerlach noże 340M- GRANITEX
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Gerlach noże 340M- GRANITEX

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 218,00 zł - 239,00 zł

GERLACH GRANITEX 340M - 5 noży kuchennych w bloku GERLACH GRANITEX 340M - 5 noży kuchennych w bloku
  • -20 zł

GERLACH GRANITEX 340M - 5 noży kuchennych w bloku

Zestaw 5 noży w drewnianym bloku Producent GERLACH model GRANITEX 340M Lakierowany blok z drewna bukowego Markowe noże GERLACH - 2 letnia gwarancja

219,00 zł 239,00 zł
There are not enough products in stock
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Gerlach noże 340M- GRANITEX

Noże kuchenne firmy Gerlach model Granitex (o symbolu NK340M) zostały wykonane ze stali nierdzewnej X30Cr13, dzięki czemu ostrza są odporne na korozję i gwarantują najwyższą jakość cięcia pomidorów, wędlin, owoców czy chleba.

Noże wyróżniają się na tle konkurencji ergonomicznymi rękojeściami ze stali nierdzewnej z nieprzywierającą powłoką ceramiczną (granitową) ILAG Granitec. Jest to najbardziej wytrzymała powłoka ceramiczna na rynku, dzięki czemu zarówno rękojeść jak i blok są odporne na przetarcia czy obicia.
Zapewnia również pewny chwyt rękojeści noża nawet przy wilgotnych dłoniach.

Noże i akcesoria kuchenne o wyglądzie i efekcie kamienia to obecnie najmodniejszy trend w codziennym przygotowywaniu posiłków.
Noże oryginalnie prezentują się na marmurowym lub drewnianym blacie w kuchni wykończonej ścianami z betonu, z elementami szkła, odcieniami szarości, czerni lub bieli - czyli w każdej nowoczesnej kuchni.

Komplet noży Granitex dostępny jest również w eleganckim, lakierowanym bloku swoim wyglądem nawiązującym do naturalnej kolorystyki kamienia - symbolu trwałości i solidności.

Noże kuchenne zaleca się myć ręcznie, aby jak najdłużej cieszyć się ich nieskazitelnym wyglądem i niezawodnością.
Mycie noży w zmywarce, ze względu na wysoką temperaturę wody, wilgoć oraz działanie środków chemicznych prowadzi niestety do trwałego uszkodzenia ostrzy oraz rękojeści.
Noże kuchenne Gerlach Granitex posiadają 2 lata gwarancji, wykonane są z wysokiej jakości materiałów.

Stylowy blok oraz elegancka rękojeść z powłoką granitową sprawiają, że zestaw będzie idealnym uzupełnieniem wnętrz w industrialnym stylu.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.