Bogucice linia Zina kolor Graphite

Jest 16 produktów.

Porcelanowa linia Zina Graphite to kolejny ciekawy koncept z wytwórni w BOGUCICACH, która zaskakuje nie tylko niespotykanym składem materiałów. Prawdziwy rarytas dla miłośników sztuki użytkowej ozdobi niejedno nowoczesne wnętrze. Połyskliwe, stylizowane na tradycję naczynia mają w sobie jednak coś z awangardy. Wybrane w dużym zestawie do obiadu i deseru świetnie sprawdzą się w minimalistycznych wnętrzach bez wielu dekoracyjnych dodatków.

Jeśli szukasz czegoś do uzupełnienia klasycznie urządzonych pomieszczeń lub rustykalnych klimatów, elementy kompletu z charakterystyczną siecią na powierzchni dodadzą im smaku i wyrazistego charakteru. Utrzymane w najnowszych trendach wzornictwo nie potrzebuje bogactwa detali. Wystarczy prosty stół i odrobina wolnej przestrzeni wokół niego.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Skąd bierze się rewolucyjna formuła kompletu, który jest szczególnie odporny na wszelkie kuchenne niebezpieczeństwa? Dodatek aluminium sprawia, że możemy mówić o wyjątkowo odpornym serwisie. Dzięki tym właściwościom naczynia w zdecydowanym odcieniu grafitu zachowają swoje niesamowite właściwości jeszcze przez długi czas.