Lubiana Wing

Jest 26 produktów.

Dla osób, preferujących nowoczesny styl mamy w ofercie porcelanę, która zaspokoi ich wszelkie wyobrażenia i potrzeby. Lubiana Wing wspaniale prezentuje nowoczesność wykonania przy zachowaniu wszelkich tradycji produkcji porcelany. Asymetryczne półmiski, talerzyki i talerze, przedłużane dzióbki dzbanuszków, doskonale podkreślone modne kształty kubków i czajniczków oraz finezyjne uchwyty sprawiają, że ten zestaw jest naprawdę wyjątkowy. Śmiało można porównać formy zestawu do orientalnych. Naczynia są czysto białe, bez żadnych wzorów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów

Lubiana Wing to porcelana, którą oferujemy w serwisach kawowych, obiadowych i obiadowo-kawowych. Wyszukana forma i modny kształt cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Lubiana Wing znakomicie nadaje się również na prezent, który z pewnością okaże się strzałem w dziesiątkę. Linia Wing to wyjątkowy kunszt i elegancja. Wspaniale odnajdzie się w domowym zaciszu, a także w restauracji. Cudowne, nowoczesne kształty podkreślą charakter nie tylko stołu, ale również całego domu czy lokalu.

Trwała porcelana Lubiana Wing

Nasza porcelana Lubiana Wing jest wyjątkowo trwała i odporna na zarysowania. Dowodem na to jest fakt, że można ją myć w zmywarce oraz że podgrzewać w mikrofalówce. Użytkownicy mogą zatem cieszyć się nią przez wiele lat. Poza tym drobne stuknięcia nie powodują jej uszkodzeń, czy powstawania odprysków. Taka porcelana to perełka wśród innych ofert na rynku. Oprócz znakomitego kształtu jest trwała, wytrzymała i odporna na zarysowania.