Lubiana Boss Biały - naczynia porcelanowe na sztuki

Jest 42 produktów.

W naszym sklepie internetowym popularna kolekcja porcelany Lubiana Boss Biały jest dostępna również w całym bogactwie pojedynczych elementów i naczyń do uzupełniania domowych i gastronomicznych zestawów. Możesz kupić nawet pojedyncze sztuki talerzy lub doposażyć swój serwis.

Ta linia naczyń imponuje prostotą i świeżością kształtów – pasuje do stylizacji wnętrz w różnych odsłonach i kolorystyce.
Wszystkie naczynia z zestawu dowodzą, że tradycyjne krągłości dzięki nowatorskiemu wzornictwu wciąż są atrakcyjną propozycją.

Jeśli używasz już serwisu Lubiana Boss Biały, możesz zamówić u nas wybrane elementy w dowolnej ilości. W ten sposób możesz również w bardzo korzystnej cenie zestawić własny komplet, dopasowany do Twojej koncepcji. Znajdziesz tutaj zarówno pojedyncze talerze czy filiżanki, jak i przepiękne naczynia do serwowania, m.in: dzbanek, cukierniczkę, sosjerkę czy wazę.

Urok i popularność tej linii porcelany zapewnia jej stałe zainteresowanie ze strony klientów indywidualnych i branży HoReCa.
Wybierz własny zestaw wyjątkowych naczyń z linii Lubiana Boss Biały.

Pokazuje 1 - 36 z 42 elementów

Naczynia z tej linii dowodzą, że tradycyjny okrągły kształt dzięki nowatorskiemu wzornictwu wciąż jest atrakcyjną propozycją.
Te talerze, salaterki i inne naczynia mają niezwykłą moc przyciągania spojrzeń i oddania się miłemu dla ciała i ducha biesiadowaniu.

Są także odporne na zewnętrze uszkodzenia, zarówno mechaniczne, jak i chemiczne. Dlatego bez obaw można ich używać w zmywarkach i mikrofalówkach, bez obaw o matową powierzchnię lub wyszczerbienie.