Chodzież Maria Teresa

Jest 10 produktów.

Seria wykwintnej porcelany Chodzież Maria Teresa pochodzi z fabryki Chodzież, która od 1852 roku wytwarza porcelanę najwyższej jakości, przeznaczoną zarówno do użytkowania codziennego, jak i na specjalne okazje. Serwisy kawowo–obiadowe Maria Teresa to eleganckie zestawy naczyń w stylu retro lub vintage. Naczynia mają klasyczny okrągły kształt z tradycyjnym zdobieniem, będą pasować do każdego wystroju stołu i wnętrza. Zestawy Maria Teresa to porcelana najwyższej jakości, są więc nie tylko piękne, lecz również bardzo trwałe.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Piękne, klasyczne zdobione naczynia w dawnym stylu. Porcelana z serii Maria-Teresa to serwis obiadowo–kawowy w dawnym stylu, nawiązujący do tradycji polskich dworków. Są to naczynia o eleganckiej formie, dekorowane ręcznie smukłym reliefem. Nienaganny wygląd elementów kompletu wzbudza podziw precyzją wykonania. Zestaw pasuje do różnych wnętrz i aranżacji stołu, zarówno klasycznych i prostych, jak i dostojnych, eleganckich. Szczególnie dobrze sprawdza się, gdy chcemy stworzyć przy stole wyjątkowy, uroczysty nastrój.

Chodzież Maria Teresa - Praktyczny i trwały zestaw porcelany

Zestawy obiadowo–kawowe Chodzież Maria Teresa to porcelana najwyższej jakości o wysokiej trwałości. Posiadamy w ofercie wiele kompletów z tej linii: zestawy obiadowo–kawowe oraz elegancki, wprowadzający wyjątkową, odświętną atmosferę serwis kawowy. Komplety zawierają wiele praktycznych naczyń, między innymi talerze, salaterki, półmiski, wazy, sosjerki i filiżanki. Kolekcja Maria Teresa często gości na stołach najlepszych restauracji i eleganckich domów.