Lubiana Magnolia
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Lubiana Magnolia

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 192,00 zł - 5 899,00 zł

Kształt

expand_less expand_more

Ilość osób

expand_less expand_more

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more

Kolor dekoracji

expand_less expand_more
Pokazano 1-36 z 39 pozycji

Lubiana Magnolia

Ta linia porcelany z największej polskiej fabryki Lubiana cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Sprzedajemy bowiem najlepszą, najtrwalszą i najpiękniejszą porcelanę. Dowodem na to jest Lubiana Magnolia, która została wzbogacona o bardzo subtelny wielokolorowy motyw kwiatowy. Serwis który prezentujemy, jest bardzo delikatny w wyglądzie, ale jednocześnie bardzo trwały. Zdobienia są szkliwione, dlatego bez obaw porcelanę można myć w zmywarce lub bezpośrednio podgrzewać posiłki w mikrofali. Oferowana porcelana wspaniale dekoruje stół i sprawia, że potrawy smakują jeszcze lepiej.

Estetyczna oprawa potraw jest bardzo ważna. Podobnie ma się to w przypadku podawania herbaty czy kawy. Napoje również zupełnie inaczej smakują w pięknej, porcelanowej filiżance niż w zwykłym szarym kubku. Dlatego też Lubiana Magnolia to nie tylko zestaw obiadowy, ale również obiadowo-kawowy. Nasza oferta zawiera wiele możliwości konfiguracji dla różnej ilości osób, od 6 do 24. Seria ta jest niezwykła i bardzo subtelna. Nieskazitelna biel w połączeniu z bardzo delikatnym motywem kwiatowym daje niesamowity efekt, który jest elegancki i kunsztowny.

Lubiana Magnolia kolekcja nie tylko do użytku domowego

Nasza porcelana to kwintesencja smaku, znakomitej jakości i trwałości. Oprócz tego talerze i naczynia które oferujemy, są doskonale wykonane z precyzyjną dbałością o każdy szczegół. Lubiana Magnolia należy do tego wspaniałego asortymentu. Każdy z naszych zestawów cieszy się ogromną popularnością wśród właścicieli restauracji, lokali gastronomicznych oraz hoteli. Zestaw pięknie zdobi stół, potrawy mają fantastyczną oprawę, a do tego porcelana jest bardzo trwała. Przekonało się o tym już wielu naszych zadowolonych klientów.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.