Lubiana Lawenda

Jest 35 produktów.

Naczynia porcelanowe od wielu wieków goszczą w naszych domach. Za czasów naszych babć i prababć niewiele osób mogło sobie na taką kompletną zastawę pozwolić, gdyż był to produkt luksusowy. Na szczęście dzisiaj każdy może mieć w domu wyjątkową zastawę porcelanową. Chcąc zachować tradycyjną okrągła formę talerzy przy jednoczesnym wzbogaceniu porcelany o niebywałą trwałość, oferujemy zestaw Lubiana Lawenda, który zachwyca subtelnością i klasycznym wyglądem.

Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów

Kolekcja Lubiana Lawenda ma owalne kształty, biały kolor i bardzo efektowny, aczkolwiek delikatny element kwiatowy. Serwis składa się nie tylko z części obiadowej, ale również kawowej. Jego kształt i wygląd przywodzą na myśl miłe wspomnienia. Talerze pięknie się prezentują na stole i sprawiają, że potrawy smakują jak u mamy.

Lubiana Lawenda - Klasyka przede wszystkim

Wspaniały zestaw obiadowo-kawowy Lubiana Lawenda zachwyci każdego. Design, jaki sobą prezentuje, znakomicie odnajdzie się zarówno na domowym stole, jak i w restauracji czy kawiarni. Piękno zawarte w delikatności produktu przyciąga uwagę. Klasyczny kształt przywodzi wspomnienia i sprawia, że potrawy smakują wyjątkowo. Ten wspaniały zestaw cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów nie tylko ze względu na wygląd, ale także wysoką jakość, która gwarantuje wiele lat użytkowania. Zamów porcelanę z linii Lubiana Lawenda już dziś!