Bogucice Cottage Turkus
Zamów telefonicznie u naszego doradcy +48 500 102 505

Bogucice Cottage Turkus

Selections

expand_less expand_more

Cena

expand_less expand_more
  • 389,00 zł - 1 919,00 zł

Ilość osób

expand_less expand_more

Ilość elementów (przedział)

expand_less expand_more
Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Bogucice Cottage Turkus

Linia Cottage Turkus ze śląskiej fabryki porcelany BOGUCICE to coś w sam raz dla osób poszukujących oryginalnych form, ale bez awangardowych szaleństw. Wyrazisty wzór w nieregularne kropki doda odrobinę werwy i wniesie nutę optymizmu do każdego wnętrza. Jednocześnie proste, lecz eleganckie kształty dopasują się do różnych okoliczności. Można z nich korzystać zarówno podczas domowych obiadów, jak i wyjątkowych okazji.

Proste naczynia w efektownej tonacji kolorystycznej mają w sobie ogromny potencjał dekoracyjny. Komponują się z wieloma dodatkami – dobrze wyglądają zarówno na śnieżnobiałym obrusie, jak i w zestawieniu z kontrastującymi pastelowymi barwami. Niezależnie od wyboru stylistyki miłe dla oka filiżanki i talerze stworzą nastrój wyjątkowo przyjemnej biesiady.

Wyjątkowo solidna porcelana Bogucice, według zamysłu projektantów nawiązuje do trwałych naczyń używanych w wiejskich zagrodach. Dziś również są to naczynia bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, zmatowienia i zarysowania. Można je myć w zmywarkach bez obaw o szybsze zużycie.

BLOG

Moje ulubione produkty.

Żadne ulubione produkty nie zostały jeszcze dodane.