Bogucice Zina - imitacja popękanego szkliwa. Linia porcelany dostępna także na sztuki.

Jest 8 produktów.

Dawne wzornictwo najwyraźniej pobudza wyobraźnię kreatywnych projektantów fabryki porcelany w BOGUCICACH. Do stworzenia tradycyjnego, szlachetnego wyglądu linii Zina został on zainspirowany dawnymi naczyniami, które wykonywano z lekkiego materiału – cyny. To prawdziwa gratka dla miłośników tradycji, którzy chcieliby wprowadzić do swoich wnętrz odrobinę smaku i oryginalności.

Połyskliwe nakrycia stołu w bieli i grafitowym odcieniu doskonale nadają się do nowoczesnej kuchni, ale tak samo dobrze zaprezentują się w tradycyjnej jadalni. Wyjątkowa linia wcale nie wygląda archaicznie, a dzięki ciekawemu wykończeniu dopasuje się do każdego stylu. Naczynia na sztuki pozwolą dobrać dokładnie taki zestaw, jaki będzie potrzebny do uzupełnienia kredensu.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

Legendarna wytrzymałość cynowych naczyń odpowiada także właściwościom porcelany z tego zestawu. Bez obaw można ją myć w zmywarce i wkładać do mikrofalówki. Specjalny skład i technologia wypalania czyni ją odporną na zarysowanie, zmatowienie i wyblaknięcie.