Chodzież Akcent E635

Jest 17 produktów.

Pięknie podać obiad czy kolację to nie lada sztuka, zwłaszcza jeśli w kuchni brakuje eleganckiej porcelany, w której dania będą wyglądały bardziej kusząco i apetycznie. Dlatego nie tylko w restauracjach lub hotelach ale również w domowym zaciszu powinna znajdować się szykowna zastawa stołowa. Idealne rozwiązanie może stanowić kolekcja Chodzież Akcent Arna (symbol E635), której głównymi atrybutami są nowoczesne wzornictwo, dekoracja w platynowe (srebrne) kwadraciki niezwykła wytrzymałość oraz odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

W kolekcji Chodzież Akcent Arna (symbol E635) znajdą Państwo stylowe serwisy obiadowe, kawowe, a także obiadowo-kawowe. W naszym asortymencie dostępne są między innymi zestawy 45-, 96-, 72- oraz 27-częściowe dla dwunastu osób, 102-częściowe oraz 138-częściowe dla osiemnastu osób czy też 30-częściowe dla sześciu osób. Te najbardziej popularne składają się z zestawu obiadowego, kawowego i do bulionu. Dodatkowe elementy takich serwisów to salaterki, sosjerki, wazy, półmiski, wysokie imbryki, mleczniki, cukiernice, a także bulionówki i spodki do nich.

Eleganckie, modne i w dodatku wytrzymałe!

Dzięki białej porcelanie zestawy będą doskonale komponować się z wszelkimi innymi barwami nakryć stołu, a także z wystrojem wielu różnych wnętrz. Dekorację na porcelanie stanowią umieszczone na brzegach każdego elementu małe, platynowe (srebrne) kwadraciki i pasek na brzegach talerzy i filiżanek. Taka modna kolorystycznie ozdoba oraz kwadratowy kształt naczyń to cecha popularnego w ostatnich sezonach minimalizmu, w którym dominuje skromność, ale też elegancja. Serwisy Chodzież Akcent Arna symbol E635, dostępne w przystępnych cenach, przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom.