Poręczne, użyteczne oraz eleganckie - akcesoria do obierania i tarkowania.

Jest 3 produktów.

Pomysłowość projektantów estetycznych i funkcjonalnych akcesoriów kuchennych jest niewyczerpana. W przypadku tarek do warzyw, owoców, sera i innych produktów spożywczych co jakiś czas zaskakuje nowym połączeniem praktycznych rozwiązań i niebanalnego wyglądu.
Miski i pudełka z wbudowanymi otworami do tarkowania, fantastyczne kształty i wykończenia klasycznych tarek, ciekawe mechanizmy i patenty ułatwiające pracę – to wszystko można znaleźć w produktach dostępnych na naszej stronie internetowej.

Akcesoria do obróbki warzyw i owoców uzupełniają praktyczne obieraczki, których konstrukcja usprawnia pracę przy przygotowywaniu sałatek, surówek, zapiekanek czy koktajli z najlepszych produktów.

Ostra i dobrze wyprofilowana konstrukcja gwarantuje równe i cienkie obieranie, dzięki czemu możesz zaoszczędzić mnóstwo składników odżywczych i wartościowych mikroelementów znajdujących się tuż przy skórce. Wykonane z najlepszej stali narzędzia pozostają ostre przez bardzo długi czas, dzięki czemu przygotowanie warzyw i owoców do dalszej obróbki trwa o wiele krócej niż przy użyciu tradycyjnego noża do jarzyn.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Tarki i obieraczki z naszej oferty to również akcesoria stworzone z dbałością o niebanalny design, które cieszą oko podczas używania i są nieodłącznym elementem wystroju kuchni.

Nawet najdrobniejsze narzędzia i gadżety składają się na jedyny w swoim rodzaju klimat, pełen smaków i aromatów wydobywających się z przygotowywanych potraw.
Wybierz spośród nich zestaw, który wzbogaci klimat Twojej kuchni.